poniedziałek, 23 stycznia 2017

114. Josh Hutcherson

Dzisiaj autograf dosłownie sprzed chwili. Jestem mega, mega, mega zadowolona, że go mam w swojej kolekcji: Josh Hutcherson!!! Do Josha wysłałam list w lutym ubiegłego roku. Czyli na odpowiedź czekałam niecały rok. Jednak nie sądziłam, że te autografy w ogóle dojdą gdyż po włożeniu koperty w kopertę, napisaniu adresu i zaklejeniu dużej koperty zobaczyłam na pocztowym stoliku... kupon IRC, którego zapomniałam włożyć do środka... A zrobiłam tak ładną, wyróżniającą się w tłumie kopertę, że szkoda było mi ją rozrywać, więc zaryzykowałam i naraziłam Josha na straty finansowe ;)
Wysłałam 3 zdjęcia. 2 dostałam podpisane, 1 wróciło czyste. Czy autografy to autentyczne podpisy Josha? Trudno stwierdzić. Na zdjęciach są wgniecenia od długopisu. Czytałam różne opinie na temat tego, czy Josh wysyła oryginały czy PP. A Wy jak myślicie? Oryginały? Ja chcę wierzyć, że tak :)

źródło: własne

źródło: własne

Przepraszam bardzo za jakość zdjęć :)

Bardzo dobrego tygodnia Wam życzę!
Dosia.


8 komentarzy:

 1. Gratulacje :) Zapraszam do mnie: https://grafkamil.blogspot.com/2017/01/168-beata-rybotycka.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratki :-)

  autografy-ani.blog.pl

  autografy-wymiana.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję serdecznie. Mam prośbę, czy możesz dodać mojego bloga do ulubionych? Oczywiście się odwdzięczę ;) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Cenny podpis! Gratulację:) Zapraszam do mnie na wywiad z wyjątkowym skoczkiem :) https://dreamerworldfototravel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 5. Gratuluję =) Co powiesz na wzajemne dodanie swoich blogoów linków ? Pozdrawiam blizejgwiazd.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję. Zapraszam do mnie http://autografyjr.blogspot.com/2017/02/witold-pyrkosz.html

  OdpowiedzUsuń